PEELINGI

MASKI

KONCENTRATY

ŻELE

AMPUŁKI, SERUM

SOLE

PREPARATY DO MASAŻU CIAŁA

BALSAMY

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Serum modelujące do RF i elektrostymulacji NOWOŚĆ

Żelowe serum do stosowania w terapii wyszczuplającej i re-modelującej, z użyciem Radio Frequency (RF), elektrostymu-lacji i mezoterapii. Zapewnia przyjemne chłodzenie oraz bardzo dobre przewodzenie fal ultradźwiękowych i radio-wych. Unikalny skład produktu oparto na Regu® Stretch, MyricelineTM, Corum 8803 oraz wyciągach ze skrzypu polnego i ostropestu plamistego. Serum pomaga w walce z miejscowo zlokalizowanymi złogami tłuszczu, rozstępami, cellulitem oraz przy nadmiarze skóry po ciąży, gwałtownym odchudzaniu czy liposukcji. Poprawia napięcie, jędrność i elastyczność skóry, a wraz z rozgrzewającym działaniem RF pomagają modelować sylwetkę, redukować nadmiar tkanki tłuszczowej i uporczywy cellulit. Spłyca i rozjaśnia świeże rozstępy, a skóra staje się mocniejsza i bardziej sprężysta. Serum wspomaga usuwanie tłuszczu z adipocytów (lipoliza), ogranicza jego magazynowanie (lipogeneza) oraz hamuje tworzenie nowych komórek tłuszczowych (adipogeneza). 

Uwaga: zmiana zabarwienia serum związana z dużą za-wartością substancji aktywnych jest procesem naturalnym i nie  wpływa  na  skuteczność  działania  produktu.
Stosowanie: po nałożeniu preparatu wykonać zabieg miejs-cowo (brzuch, uda, pośladki) z użyciem RF, mezoterapii lub elektrostymulacji. Zabiegi wykonywać w serii, wg zaleceń producentów aparatów kosmetycznych (zwykle w serii 6-8  zabiegów).