Anit-Age

4 Ampułki do sonoforezy i mezoterapii bezigłowej

Zestaw 4x12ml ampułek do sonoforezy i mezoterapii bezigłowej. Zestaw zawiera 4 różne ampułki (po 12 ml.) do wykorzystania w zabiegu ANTI-AGE opóźniającym procesy starzenia: 

Serum intensywnie nawilżające
Posiada delikatną, żelową konsystencję. Przeznaczone do wmasowania, pod ultradźwięki, do jonoforezy i mezoterapii bezigłowej. Zawiera kompleks o nadzwyczajnych i długotrwałych własnościach utrzymujących optymalne nawilżenie skóry. Ponadto wyciągi roślinne będące jednymi z najsilniejszych antyutleniaczy.


Serum dotleniające
Serum żelowe, bezzapachowe, przeznaczone jest do zabiegów pod ultradźwięki lub jonoforezę. Zawiera ekstrakty roślinne poprawiające mikrokrążenie i dotlenienie komórek. Fitosterole sojowe biorą udział w procesach odbudowy kolagenu i tkanki łącznej. L-prolina i L-lizyna utrzymuje skórę optymalnie nawilżoną, a kompleks antyutleniaczy, tocotrienoli o działaniu 60 razy silniejszym niż witamina E, chroni skórę przed destrukcyjnymi zmianami spowodowanymi promieniami UV i neutralizuje wolne rodniki.


Serum rewitalizujące
Serum olejowe przeznaczone do wmasowania i masażu liftingującego Norel Lift. Działa silnie rewitalizująco na skórę, pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Opóźnia procesy starzenia się skóry oraz stymuluje jej procesy naprawcze. Działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie.


Serum dla skór naczyniowych
Serum o konsystencji żelowej, do wmasowania, pod ultradźwięki, do jonoforezy i mezoterapii bezigłowej. Działa wzmacniająco i uszczelniająco na naczynka krwionośne. Likwiduje zastoje limfatyczne, zmniejsza obrzęki i opuchnięcia. Regeneruje barierę wodno-lipidową naskórka, stymuluje syntezę kolagenu, działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie.