Hyaluron Plus

Hyaluron 3% - Serum żelowe intensywnie nawilżające z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to mukopolisacharyd, naturalnie występujący w skórze, który w połączeniu z włóknami kolagenowymi i elastycznymi tworzy jej system podporowy. Wraz z wiekiem spada jego ilość, co skutkuje odwodnieniem, utratą jędrności i sprężystości skóry.

Serum żelowe intensywnie nawilżające, oparte na niespotykanym połączeniu dwóch aktywnych, wysokoskoncentrowanych form kwasu hialuronowego :

- niskocząsteczkowego 2% - wnika w warstwę rogową naskórka i trwale wiąże w nim wodę uzupełniając jej niedobory;

- wielkocząsteczkowego 1% - jest niczym „wilgotny kompres” na skórze, wygładza i chroni przed wysuszeniem.

Takie połączenie zapewnia doskonałą kompatybilność ze skórą oraz wyjątkowe własności nawilżająco-wygładzające. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry, spłyca powierzchowne zmarszczki, zapewnia skórze jędrność i elastyczność.
Serum zalecane jest dla każdego rodzaju cery, również na okolice oczu, bez ograniczenia wieku. Wskazane dla skór dojrzałych pod krem oraz dla cer młodych, tłustych i trądzikowych jako beztłuszczowy nawilżacz, nie powodujący powstawania zaskórników.

Stosowanie: nałożyć na skórę 2 dozy preparatu i delikatnie wmasować. Po wchłonięciu zaaplikować wybrany krem. Przy cerze bardzo tłustej stosować samodzielnie.

Ostrzeżenia: Nie stosuować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników kosmetyku.

Składniki INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Dehydroacetate.

Receptury naszych kosmetyków są stale udoskonalane i dostosowywane do aktualnych regulacji prawnych. W związku z tym lista składników widoczna na naszej stronie internetowej może nieznacznie różnić się od składu INCI na opakowaniu.

Oświadczamy, że produkt jest bezpieczny zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i przepisami prawnymi.


Kod EAN: 5902194140232
Cena jednostkowa za 100 ml: 270,00zł

Kraj produkcji: Polska
Producent: Norel Dr Wilsz s.c., ul. Staszica 35, 05-092 Łomianki
e-mail: handlowy@norel.pl