NOWOŚCI

Maska rozpulchniająco – oczyszczająca 2w1 NOWOŚĆ

Kremowa maska rozpulchniająco – oczyszczająca 2w1 kompleksowo przygotowuje skórę do zabiegu oczyszczania manualnego, szczególnie dla cer zanieczyszczonych, tłustych i mieszanych. Dzięki wysokiej zawartości unikalnych enzymów z figi – ficynie (20 razy silniejszej od papainy) oraz ekstraktów z prawoślazu lekarskiego, siemienia lnianego i drzewka herbacianego maska łączy w sobie aż trzy funkcje – rozpulchniającą, oczyszczającą i złuszczającą. Doskonale rozpulchnia i zmiękcza naskórek, umożliwiając komfortowe dla klienta oczyszczenie skóry z zaskórników i niedoskonałości. Łagodnie złuszcza martwy, zrogowaciały i szorstki naskórek, sprawiając, że skóra po zmyciu maski staje się wyraźnie wygładzona, delikatna w dotyku, miękka i czysta.

Maska zawiera: ficynę, ekstrakty z prawoślazu lekarskiego, siemienia lnianego, drzewka herbacianego, mocznik, olej lniany.


Stosowanie: nałożyć na twarz na 10-15 minut, można w tym czasie wykonać na masce masaż pod wapozonem. Zmyć maskę wodą. Uwaga: przed użyciem maski nie należy już stosować peelingu.