NOWOŚCI

Maska oczyszczająca w płacie NOWOŚĆ

Maska oczyszczająca w płacie dla cery tłustej i trądzikowej, doskonała również po oczyszczaniu manualnym. Maska na bazie sprasowanej włókniny aktywowanej Koncentratem oczyszczającym, jest wyjątkowo miękka i delikatna, nawet dla podrażnionej cery. Doskonale oczyszcza, zwęża rozszerzone „pory” i delikatnie matuje, a równocześnie pozostawia cerę nawilżoną i gładką. Wysoka zawartość 5% mikrosrebra i ekstraktu z drzewka herbacianego znanych ze swoich antybakteryjnych właściwości, doskonale pielęgnuje cerę skłonną do zaskórników i wyprysków trądzikowych. Maska zauważalnie rozjaśnia zaczerwienienia, łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza opuchnięcie cery wywołane oczyszczaniem manualnym. W trakcie aplikacji maska daje przyjemne uczucie chłodu, świeżości i ukojenia, co jest szczególnie ważne dla rozgrzanej i podrażnionej cery po zabiegu oczyszczania manualnego.

Maska zawiera: 5% mikrosrebro, kwas azelainowy, ekstrakty z drzewka herbacianego, rozmarynu, kory wierzby i brzozy, witaminy B3, B6.


Stosowanie: sprasowaną „pastylkę” maski zalać 10ml (7,5 g wg dołączonej miarki) Koncentratu oczyszczającego, po całkowitym wchłonięciu maskę delikatnie rozprostować i nałożyć na twarz. Pozostawić na skórze 15 minut. Nie zmywać.